Hallitus Vilkaharjun panssariesteillä 30.5.2017. Vasemmalta Kai Kasanen, Olli Uotinen, Ilkka Partanen, Risto Päykkönen, Esa Repo, Lasse Partanen, Markku Vihavainen ja Asko Tolvanen

Sulkavan reserviupseerit ry:n hallituksen jäsenet   vuonna 2017

Puheenjohtaja

kapteeni Ilkka Partanen, 0504030835, ilkka.partanen@wippies.fi

 

varapj luutnantti Kai Kasanen, 0408606058

kai.kasanen@andritz.com

Sihteeri yliluutnantti Markku Vihavainen, 0400421862

markku.vihavainen@pientalotaitajat.fi

jäsenet

yliluutnantti Risto Päykkönen, risto.paykkonen@gmail.com, 0458964808

majuri Esa Repo , 0400893605, esa.repo@sulkava.fi

kapteeni Lasse Partanen, 0500758325, lasse.partanen@sulkava.fi

yliluutnantti Asko Tolvanen  0400202362

kapteeni Olli Uotinen, olli.uotinen@hotmail.fi, puh. 0405326753